Niepłodność męska

Ilość plemników w jednym milimetrze sześciennym spermy przekracza 100 milionów. Niestety może zdarzyć się, że żaden z nich nie będzie zdolny do zapłodnienia. Niepłodność męska to coraz częstsza przypadłość, na którą cierpi wielu mężczyzn. Przyczyn takiego stanu jest wiele, a do najczęstszych zalicza się fatalne nawyki żywieniowe, siedzący tryb pracy i ciągły stres.

Aby ustalić przyczyny niepłodności, należy przeprowadzić badanie nasienia (jego wyniki pozwolą lekarzowi ocenić czy pacjent ma szansę na poprawę jakości spermy). Jeśli nic nie wskazuje na choroby przewlekłe lub uszkodzenia fizyczne, przyczyn niepłodności należy szukać w nawykach bezpłodnego mężczyzny. Mowa tu o takich „grzeszkach” jak siedzący tryb życia, przegrzanie jąder, nadmiar alkoholu czy nawet obcisła garderoba. To wszystko może skutecznie pogorszyć jakość nasienia i uniemożliwić zapłodnienie partnerki.

Z myślą o przyszłych ojcach powstał suplement diety dla mężczyzn Promen. Z wyników najnowszych badań wynika, że ponad 40% mężczyzn boryka się z problemem niepłodności lub pogorszenia jakości nasienia. Promen zawiera niezbędne witaminy i minerały pomagające poprawić jakość nasienia, a tym samym podjąć walkę z niepłodnością. Regularny aktywny wypoczynek, niskotłuszczowa dieta oraz produkty zawierające witaminy A, C, E oraz cynk to klucz do sukcesu.

Stosowanie suplementów diety na potencję dla mężczyzn niesie za sobą wiele korzyści. Dzięki działającym pobudzająco naturalnym składnikom odczuwalny jest przypływ sił witalnych i ogólna poprawa samopoczucia. To zaś ma bezpośredni wpływ na większą pewność siebie, a co za tym idzie na większą gotowość do seksualnych podbojów. 
suplementy dla mężczyzn
Copyright 2014 by PROMEN. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: www.jellinek.pl