Płodność u mężczyzn

Promen jako jeden z nielicznych suplementów diety dla mężczyzn poprawia jakość nasienia, ponieważ przyczynia się do prawidłowej spermatogenezy (zwiększa ilość i jakość plemników, poprawia ich ruchliwość i zwiększa odsetek żywych plemników).

Niepłodność w około 40% przypadków spowodowana jest wadą nasienia mężczyzny. Stąd też badanie nasienia powinno być pierwszym badaniem wykonanym przez starającą się o dziecko parę. Niska jakość nasienia czyli uszkodzone, mało ruchliwe plemniki mogą być przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Również obniżona ilość plemników w spermie na ogromny wpływ na płodność mężczyzny. Odpowiednia dieta wzbogacona o witaminy na poprawę nasienia oraz zdrowy tryb życia mają ogromny wpływ na polepszenie jakości nasienia, a co za tym idzie na zwiększenie płodności. Zażywanie Promenu zgodnie z zaleceniami zwiększa ilość plemników w spermie.

Suplement diety dla mężczyzn Promen zawiera naturalne składniki, które regulują działanie spermogenezy.

Preparat zawiera:

Cynk - zapewnia prawidłową czynność męskich narządów rozrodczych. Jest odpowiedzialny za syntezę materiału genetycznego RNA i DNA oraz ma stymulujący wpływ na produkcję męskich hormonów płciowych. Obniżone stężenie cynku w spermie stwierdza się często u bezpłodnych mężczyzn.

Selen - wchodzi w skład osłonki mitochondrium nasienia, chroni przed uszkodzeniami genetycznymi i zapobiega uszkodzeniom chromosomów. Poprawia parametry nasienia, zwiększa ilość i ruchliwość plemników oraz odsetek żywych plemników w nasieniu. Mężczyźni tracą ze spermą duże ilości zarówno cynku, jak i selenu, są więc bardzo narażeni na niedobory tych pierwiastków.

Witaminę B12 - pobudza budowę kwasów nukleinowych DNA i RNA, czyli białek wchodzących w skład jąder komórkowych, zawierających informację o cechach dziedzicznych. Witamina B12 sprzyja prawidłowej spermatogenezie, wpływa korzystnie na ilość i jakość plemników.
 
suplementy dla mężczyzn
Copyright 2014 by PROMEN. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: www.jellinek.pl