Problemy z erekcją

Erekcja to zdolność doprowadzenia i utrzymania sztywności penisa w celu odbycia stosunku płciowego. Prącie składa się z dwóch równoległych względem siebie ciał jamistych i jednego ciała gąbczastego, które stanowi otoczkę przechodzącej przez środek penisa cewki moczowej. Tętnica grzbietowa i żyła grzbietowa stanowią kanał ukrwienia narządu wypełniając go błyskawicznie krwią. Naturalnym efektem pobudzenia członka jest doprowadzenie do ejakulacji, czyli wytrysku nasienia. Dzieje się to za sprawą pobudzania ośrodka wytryskowego w rdzeniu. Sprawne narządy płciowe mężczyzny to powód do dumy i pewności siebie.

Odpowiednia, zdrowa dieta i aktywny tryb życia wpływają nie tylko na poprawę ogólnego stanu zdrowia, ale również na sprawność seksualną, płodność oraz przyczyniają się do zlikwidowania problemów z erekcją. Warto zadbać, aby dieta na potencję uzupełniona była o najważniejsze składniki i minerały. Aktywne uprawianie sportu pomaga rozładować stres i wzmocnić mięśnie oraz poprawić kondycję. Stosowanie dodatkowych tabletek na potencję pomaga zachować odpowiedni poziom witamin i minerałów w organizmie.

Prawidłowy wzwód zapewniają witaminy i minerały, które należy przyjmować w pożywieniu, lub suplementach diety dla mężczyzn. Do takich należy Promen, który zawiera cynk, selen, witaminę B12 oraz wyciąg z żeń-szenia. Te składniki mają bezpośredni wpływ na pracę układu krążenia, poprawę jakości nasienia oraz umożliwiają osiągnięcie erekcji. Jeżeli problemy z osiągnięciem wzwodu są długotrwałe, należy skonsultować się z lekarzem w celu wykonania badań.
suplementy dla mężczyzn
Copyright 2014 by PROMEN. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: www.jellinek.pl