O nas

Promen to suplement diety dla mężczyzn ceniących sobie dobre samopoczucie i pragnących cieszyć się niczym nieograniczoną sprawnością seksualną.

Nasz produkt to całkowicie naturalny preparat, stworzony wyłącznie na bazie ziół i witamin. Suplement diety na potencję Promen to pierwsza pomoc przy leczeniu bezpłodności i zaburzeń erekcji u mężczyzn. Przy długotrwałych zaburzeniach erekcji i problemach z płodnością wymagana jest konsultacja lekarska.

W skład preparatu wchodzi m.in.:
 
  • olej lniany tłoczony na zimno, który obniża cholesterol oraz bierze udział w produkcji komórek organizmu,
  • wycią z żeń szenia syberyjskiego, który podnosi witalność i zwiększa odporność na stres,
  • cynk, który zapewnia prawidłową czynność męskich narządów rozrodczych, wspomaga syntezę materiału genetycznego RNA i DNA,
  • selen, który jest niezbędny do produkcji spermy, pełni funkcję ochronną mitochondriom nasienia, ma duży wpływ na jakość nasienia,
  • witamina E, która jest głównym antyoksydantem i chroni komórki przed utleniaczami,
  • witamina B12, która pobudza budowę kwasów nukleinowych DNA i RNA, sprzyja prawidłowej produkcji nasienia i ma duży wpływ na ilość i jakość plemników.

Stosowanie suplementu diety na potencję Promen pozwala zauważyć znaczną poprawę jakości nasienia.

Nasz preparat kierowany jest nie tylko dla mężczyzn starających się o dziecko, jest to również najlepszy sposób na to, aby poprawić jakość życia seksualnego.

Stosowanie preparatu jest bezpieczne dla zdrowia i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.
suplementy dla mężczyzn
Copyright 2014 by PROMEN. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: www.jellinek.pl