Suplementy diety na potencję

Z problemami z erekcją zmaga się coraz więcej mężczyzn. Obniżenie sprawności seksualnej i spadek libido mogą dotknąć każdego. Najczęstszą przyczyną zaburzeń w sferze seksualnej jest przemęczenie organizmu, długotrwały stres oraz fizyczne zmiany hormonalne związane z dojrzałym wiekiem. W łagodzeniu objawów zaburzeń erekcji pomocne mogą okazać się suplementy diety na potencję. Preparaty te wspomagają męską potencję dzięki takim składnikom jak wyciąg  z guarany, żeń-szenia, buzdyganka naziemnego, owsa zwyczajnego, korzenia Maca czy palmy Sabal.


Suplementy diety na potencję:
 
  • wyzwalają pożądanie i poprawiają sprawność seksualną,
  • pomagają wywołać i wzmocnić erekcję,
  • poprawiają krążenie krwi,
  • wyzwalają ochotę na seks,
  • dodają seksualnego wigoru,
  • przyczyniają się do usunięcia uczucia zmęczenia.

Warto również zadbać o właściwie skomponowaną dietę na potencję wzbogaconą o naturalne i zdrowe produkty spożywcze oraz o odpowiednie suplementy dla mężczyzn, które uregulują poziom witamin i minerałów w organizmie.

Oprócz odpowiedniej diety i prowadzenia zdrowego trybu życia, najlepszym sposobem na poprawę sprawności seksualnej są oparte na naturalnych składnikach środki na potencję.

Promen to suplement diety dla mężczyzn, który jest doskonałym uzupełnieniem zróżnicowanej diety oraz regularnej aktywności fizycznej. Składniki takie jak wyciąg z żeń-szenia, kwasy omega-3 oraz witamina B12, cynk i selen mają ogromny wpływ na zwiększenie potencji oraz sprawności i kondycji seksualnej.
suplementy dla mężczyzn
Copyright 2014 by PROMEN. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: www.jellinek.pl