Sprawność seksualna mężczyzny

Regularne stosowanie suplementu dla mężczyzn Promen może przyczynić się do podniesienia sprawności seksualnej. Na poprawę libido ma również wpływ aktywność fizyczna. Stres, siedzący tryb życia i brak ruchu mogą sprawić, że w sypialni zawiedziemy swoją partnerkę. Styl życia ma istotny wpływ na nasze zdrowie fizyczne i psychiczne oraz na to, jak sprawnymi okażemy się kochankami.

Wyjątkowe i naturalne składniki tabletek na potencję Promen przyczyniają się do poprawy życia seksualnego.

Dzięki stosowaniu tego suplementu łóżkowe wpadki staną się jedynie przykrym wspomnieniem. Najważniejsze składniki Promenu to:

Żeń-szeń syberyjski –naturalny afrodyzjak, który stymuluje aktywność seksualną i podnosi libido. Wzmacnia również kondycję psychiczną i fizyczną, zwiększa energię i witalność oraz zdolność do regeneracji po wysiłku.

Kwasy omega-3 poprawiają krążenie oraz przede wszystkim mikrokrążenie krwi, dzięki czemu mają wpływ na prawidłowe ukrwienie narządów płciowych.

Cynk zapewnia prawidłowe funkcjonowanie męskich narządów rozrodczych. Bierze udział w wielu procesach związanych z wytwarzaniem nasienia. Wpływa korzystnie na poziom endogennego testosteronu.

Dodatek selenu i witaminy B12 korzystnie wpływa na spermatogenezę dzięki czemu wspomaga funkcje seksualne.

Dlatego mężczyznom, szczególnie tym starającym się o dziecko, zaleca się pamiętać o prowadzeniu zdrowego trybu życia, uprawianiu lekkich, rekreacyjnych sportów, właściwej diecie i relaksie. Dodatkowe wspomaganie organizmu suplementami diety dla mężczyzn opartych na naturalnych składnikach, pozwala na osiągnięcie szybszych efektów.
suplementy dla mężczyzn
Copyright 2014 by PROMEN. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: www.jellinek.pl