Środki na potencję

W naturze istnieje wiele suplementów diety dla mężczyzn, które nie tylko poprawiają jakość nasienia, ale również pozytywnie wpływają na ogólny stan zdrowia. Zanim sięgniesz po środki na potencję, koniecznie zapoznaj się z produktami spożywczymi, które zawierają witaminy majce wpływ na poprawę jakości nasienia. Oto one:

Jajka – zawierają argininę, czyli aminokwas stosowany w leczeniu dolegliwości sercowych i problemów z erekcją. Zawierają również witaminy z grupy B – B5 oraz B6, które wyrównują poziom hormonów i łagodzą stres. Liczy się również sposób przygotowania jajek – tylko gotowane posiadają cenne dla libido właściwości.

Buraki – zawierają beta-cyjany, które wypłukują z naczyń krwionośnych złogi tłuszczowe. Kolejnym składnikiem buraków jest azotan, który pobudza wytwarzanie tlenku azotu w układzie krążenia.

Żeń-szeń -  wpływa stymulująco na układ odpornościowy i wykazuje właściwości antynowotworowe, jednocześnie jest naturalnym energetykiem. Zawiera ginsenozydom - związek, który podnosi u mężczyzn poziom testosteronu, rozszerza naczynia krwionośne i rozluźnia mięśnie, co ułatwia osiągnięcie erekcji.

Orzechy (brazylijskie, piniowe, pistacjowe, włoskie) – zawierają m.in.  selen, który usprawnia pracę męskich gruczołów płciowych i cynk, który poprawia syntezę testosteronu, co ma dobroczynny wpływ na zdrowie..

Promen to suplement diety dla mężczyzn opracowany na bazie naturalnych składników, które pobudzają krążenie, co bezpośrednio wpływa na poprawę życia seksualnego. W połączeniu ze zróżnicowaną dietą skutecznie poprawia jakość nasienia.
suplementy dla mężczyzn
Copyright 2014 by PROMEN. Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: www.jellinek.pl